fbpx

YIL 2023-BÜYÜK SAVAŞ

YIL 2023 – BÜYÜK SAVAŞ

Uzun yıllar, akıllıca ve zafer inancıyla bu savaşa hazırlanan Türkler, savaşta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerine karşı üstünlük sağlar.
ABD ve İsrail’in savaşı lehine çevirmek için fazla seçeneği kalmamıştır.

İsrail’in yoğun baskısıyla atom bombası kullanmaya karar verilir. Ancak ABD Başkanı, atom bombasının tehdidinin dahi işe yarayabileceğini düşünüp, emri vermeden önce son kez görüşmek üzere Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanını arar.
Görüşmeyi kabul eden ve ABD Başkanının atom bombası üzerinden savurduğu tehditleri sonuna kadar dinleyen Cumhurbaşkanı “Öncelikle New York Times binasını iki saat içinde boşaltın sayın başkan” der ve “Çünkü koca bir bina dolusu insanın, iki saat sonra yerle bir olacak bir binada kalıp ölmesini istemem” diye ekler.

ABD BAŞKANI ŞAŞKINDIR

“Ben şehirlerini yok etmekten bahsediyorum, sen buna karşılık beni, bir binayı havaya uçurmakla mı tehdit ediyorsun?”

“Hayır” der Cumhurbaşkanı, “Tek bir bina ile değil. ABD ve Avrupa’nın çeşitli yerlerindeki en büyük 400 binada, atom bombası kullanmanız durumunda aktif edilecek bombalar var.”

Kısa bir süre ABD Başkanının bu durumu hazmetmesini bekledikten sonra; “Sinyal kesiciler işe yaramaz, çünkü tüm bombaların başında, bombaları manüel olarak aktif etmek üzere bekleyen bir askerimiz var. Ve boşuna binalarda arama yapmayın. Bulunmaları halinde, atom bombasını beklemeden, yanlarındaki bombaları patlatacaklar.” der ve telefonu kapatır.

ZAMAN DOLUYOR

Bir saat sonra ABD Başkanını telefonu çalar, bu kez arayan Cumhurbaşkanıdır; “Sanırım bina tamamen tahliye edildi, bombayı arayan ekibi de dışarı çıkarırsan, boş bir bina yerle bir olacak ama bu sayede çok fazla can kurtulacak” der ve ABD Başkanının cevap vermesini beklemeden telefonu yine kapatır.

İki saat dolduğunda New York Times binası büyük bir gürültü ile patlar.

ABD ve İsrail her şeyi göze alır. İstanbul ve Ankara’ya atılacak atom bombalarının bu patlamaya karşılık olduğu ve diğer 400 binadaki bombaların patlatılmasını engellemek adına atom bombalarını kullandıkları algısını yaratacak, yaşanacak büyük patlamalar ve ölümlerin sorumluluğunu tüm dünya nezdinde Türkiye’ye yükleyeceklerdir.
Ancak istedikleri ortamı bulamayacaklarını kısa süre sonra anlarlar.

Aynı anda hacklenen birçok uluslararası televizyon kanalı, internet haber siteleri ve sosyal medya hesaplarından, T.C. Cumhurbaşkanı ile ABD Başkanı arasındaki konuşma yayınlanır.

OYUN BOZULUYOR

Tüm dünya, havaya uçan New York Times binasının boşaltılmasını sağlayanın Türkiye olduğunu, bu patlamayı ve diğer 400 binada yaşanabilecek patlamaları, ABD’nin atom bombası kullanmasını engellemek amacıyla gerçekleştirdiğini, eğer bu patlamalar yaşanırsa sorumluluğun, atom bombası kullanan ABD’de olacağını kulaklarıyla duyar..

Artık ABD’nin atom bombası kullanma seçeneği kalmamıştır.
ABD ve Avrupa halkları korku içinde kendi yönetimlerine yönelir ve bu savaşı durdurmaları için ayaklanır.
ABD VE Avrupa yönetimleri, masaya oturmak ve kaybeden taraf olarak şartları kabul etmek zorunda kalır..

2023 PLAN ŞAH MAT KİTABINDAN ALINTIDIR

KİTABI ANA SAYFAMIZDA BULABİLİRSİNİZ

Main Menu